Круглий стіл

1 листопада 2017

У рамках наукового семінару кафедри міжнародної економіки «Інформаційна культура в сучасному світі» 30 жовтня відбулося засідання круглого столу «Проблеми залучення іноземних інвестицій в економіку країни».

Засідання круглого столу відкрила координатор – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки Світлана Гуткевич. Учасниками круглого столу були представники підприємницьких структур, науковці, викладачі, аспіранти та студенти.

Із доповідями виступили гості круглого столу. Директор з корпоративних комунікацій групи компаній «Ефективн інвестиції» Надія Кравченко розповіла про особливості діяльності компанії «Біхайв». Заступник директора Інституту інформатизації та моделювання економіки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Ігор Гужва – про міжнародний досвід залучення іноземних інвестицій Туреччини та залучення інвестицій в Україну. Також із цікавими доповідями виступили викладачі, аспіранти та студенти.

Про свою участь заявили близько шістдесяти учасників, серед яких: НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського», Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, Київський національний університет культури і мистецтв, Київська духовна академія та семінарія.

Тематика круглого столу має актуальне значення для розвитку галузей економіки. Компанією «Біхайв» була проведена дегустація якісного меду.