Круглий стіл

3 квітня 2017

Дванадцяте засідання круглого столу «Міжнародна економічна діяльність країни в глобальній економіці» в рамках наукового семінару кафедри міжнародної економіки «Інформаційна культура в сучасному світі» відбулося 30 березня в нашому університеті.

Відкрила круглий стіл голова організаційного комітету, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки Світлана Гуткевич.

Про свою участь заявили п’ятдесят дев’ять учасників із вищих навчальних закладів і наукових установ України. Тематика круглого столу викликала значний інтерес серед науковців, викладачів, аспірантів і студентів не тільки нашого університету, але й НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського», Інституту економіки та прогнозування НАН України, Київського національного торговельно-економічного університету, Київського національного університету культури і мистецтв, Київської духовної академії та семінарії.

Цікавою була доповідь магістранта нашого університету Олександра Кравченка щодо питань зовнішньої торгівлі України з країнами СНД та ЄС. Про тенденції міграційних процесів в Україні доповіла студентка другого курсу напряму підготовки «Міжнародна економіка» Ольга Мазяр. Жваву дискусію та обговорення викликала доповідь Владислава Апостола, що стосувалася освітнього простору Індії.

За підсумками роботи круглого столу підготовлений та буде виданий збірник матеріалів.