Кропіткий відбір

11 жовтня 2017

Ні для кого не секрет, що технічна освіта вищого ґатунку, саме така, яку надає наш університет, потребує ґрунтовної базової підготовки, а отже, нашими студентами стають кращі з кращих випускників загальноосвітніх навчальних закладів. Їх появі у лавах наших студентів передує кропітка робота усього колективу НУХТ і, зокрема фахівців Центру доуніверситетської освіти, які організують і координують співпрацю наших кафедр зі школярами та їх батьками. Вони ж першими мають можливість оцінити рівень підготовки учнів до навчання в нашому виші, й суттєво підвищити цей рівень на підготовчих курсах і у профорієнтованих класах. Та спеціалісти Центру не обмежуються лише наданням освітніх чи консультативних послуг, традиційно вони – активні учасники безпосереднього тісного спілкування з адміністрацією загальноосвітніх навчальних закладів, їх вихованцями та батьками. Тому працівники Центу – часті гості у школах, гімназіях і ліцеях.

Ось і 10 жовтня загальноосвітня школа № 292 імені гетьмана Івана Мазепи Деснянського району м.Києва запросила на батьківські збори директора Центру доуніверситетської освіти Валентину Кудіну. На зборах були присутні і батьки, і учні 11-го класу. Це дало змогу плідно поспілкуватися і проінформувати присутніх щодо освітніх послуг Центру, умов вступу, навчання та преференцій, які отримують його випускники. Тепер школярі мають усю необхідну інформацію про наш університет та про підготовку до складання ЗНО на підготовчих курсах, у профорієнтованих класах.

Зустріч пройшла в теплій, дружній обстановці. Наприкінці присутні отримали інформаційні матеріали, що містять перелік спеціальностей та освітніх програм, за якими навчають у нашому університеті.