Крок вперед

11 червня 2018

​Наш університет на засадах експерименту став засновником Центру колективного користування науковим обладнанням «Лабораторія біобезпеки, якості харчової продукції та безпеки харчування».

Центр працюватиме в структурі Науково-дослідної частини НУХТ за рахунок коштів бюджетної програми «Дослідження, наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами та державним замовленням, підготовка наукових кадрів, фінансова підтримка преси, розвитку наукової інфраструктури, наукових об’єктів, що становлять національне надбання, забезпечення діяльності Державного фонду фундаментальних досліджень».

Учасниками Центру відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України також будуть: Одеська національна академія харчових технологій, Харківський державний університет харчування і торгівлі, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького, Херсонський національний технічний університет, Київський національний університет технологій та дизайну, Одеський державний екологічний університет.

    СТРІЧКА НОВИН