Крок до успіху!

11 травня 2017

11 травня до Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ завітали представники одного з провідних підприємств – ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат», які мали за мету запропонувати перше робоче місце молодим спеціалістам.

Директор з персоналу Оксана Рогова зустрілася зі студентами-випускниками спеціальностей «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв». Вона познайомила присутніх з діяльністю підприємства, умовами роботи та розкрила перспективи роботи студентів на підприємстві, можливості кар’єрного зросту.

В ході бесіди особливу увагу фахівець приділила перевагам роботи в компанії, оскільки підприємство гарантує своїм співробітникам забезпеченість житлом; стабільний високий дохід за результатами роботи; зручний графік зайнятості; кар’єрне зростання. Саме це на сьогоднішній день є важливим для початку успішної кар’єри. Крім того, наголосила, що компанія особливо зацікавлена в випускниках, адже відчуває нехватку молодих спеціалістів технічних професій, які мають відповідну освіту.

Сподіваємося, що проведена зустріч, стане доленосною для випускників, і вони знайдуть гідне застосування своїм знанням та успішно розпочнуть кар’єру у провідній компанії.