Крок до майбутньої професії

6 квітня 2017

На традиційному ярмарку вакансій, який відбувся у Вінницькому коледжі нашого університету, роботодавці активно запрошували, закликали та зацікавлювали студентів різноманітними «бонусними програмами».

Кожному з представників підприємств ( а цього разу їх було понад 15) надали можливість особисто презентувати сферу діяльності, досвід роботи, умови працевлаштування та, звісно, розмір заробітної плати, що чи не найбільше зацікавило молодь. Серед роботодавців були ПАТ «Вінницький ОЖК», ДП «45 експерементальний завод», ВКФ «Нічлава», «АТП Кривешко», «Концерн Хлібпром», «Беркут-транс», «Приват-банк», «Вінниччина-Авто», «Медікюр-Ніссан», «Автоінвестстрой» та інші.

Провідні фахівці підприємств Вінниччини, де проходили технологічну практику студенти, зазначили, що охоче візьмуть на роботу випускників, оскільки задоволені знаннями та навичками вихованців навчального закладу.

Директор коледжу Володимир Керницький зазначив, наскільки актуальними є на ринку праці  спеціальності, за якими здійснюється навчання, а з технологією пошуку роботи ознайомила начальник відділу Лівобережного центру зайнятості  Тетяна Баланюк.