Креативний майстер-клас

10 квітня 2018

Впродовж десятиліть у нашому університеті функціонує підготовче відділення, де майбутніх вступників фахово готують до здачі ЗНО та вступу до вищих навчальних закладів. Та спеціалісти підготовчого відділення НУХТ ніколи не обмежувалися лише суто викладацькою діяльністю, свою діяльність вони вбачають набагато ширшою, і далеко не останнє місце в ній займає ознайомлення вихованців підготовчих курсів із усім спектром спеціальностей, за якими здійснюється підготовка в нашому університеті.

Не даремно кажуть, що краще один раз побачити, ніж почути, а ще краще – спробувати самому. Тож напередодні найбільшого християнського свята – Великодня – фахівці підготовчого відділення організували для слухачів підготовчих курсів денної форми знайомство з кафедрою технології хлібопекарських і кондитерських виробів.

7 квітня 2018 р. у лабораторії кафедри, оснащеній найсучаснішим обладнанням фінською компанією «Лейпурін», асистент кафедри Ірина Соколовська гостинно зустріла школярів. Вона підготувала для них майстер-клас «Прикраси для великодніх пасок з мастики». Спочатку фахівець детально розповіла про необхідні інгредієнти, їх компонування й технологію виготовлення прикрас із мастики, а далі продемонструвала покроково увесь процес. Потім усі бажаючі (а бажання виявили всі!) змогли самі спробувати виготовити прикраси. І тут фантазії й креативу не було меж!

Слухачі курсів і уявити собі не могли, наскільки цікавою й творчою є освітня програма «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів». Але тепер вони отримали про неї наочне уявлення, й були у повному захваті і від самого процесу, і від отриманих результатів. Адже вони могли й самі поласувати власноруч виготовленими смаколиками, й батьків і друзів пригостити. Зауважимо, що серед юних кондитерів були дві слухачки курсів, які планують після закінчення школи вступати на гуманітарні спеціальності, але на них таке враження справив відвіданий майстер-клас кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів, що хто знає, можливо вони й змінять свої пріоритети щодо здобуття вищої освіти. А поки що побажаємо усім слухачам підготовчих курсів НУХТ успішно здати ЗНО й не помилитися у виборі свого майбутнього!

    СТРІЧКА НОВИН