Кращі!

13 квітня 2017

12 квітня у Запоріжжі відбулися вирішальні матчі чемпіонату України з футзалу серед ВНЗ, які визначили чемпіона та призерів першості.

Наша збірна перемогла у головному матчі чемпіонату івано-франківський «Ураган-ПНУ» з рахунком 7:4 й стала цьогорічним чемпіоном України. Автори голів – Євген Жук (17, 23, 32, 38 хвилини), Руслан Савенко (20 хвилина), Євген Смоловик (28, 32 хвилини).  Кращим тренером чемпіонату був визнаний старший викладач кафедри фізичного виховання нашого університету, майстер спорту по міні-футболу, тренер нашої збірної Тарас Шпичка.

Організатори, глядачі, преса й супротивники – усі одностайно відзначили, що наша команда заслуговує на щирі оплески. Наші футзалісти стабільно відіграли усю дистанцію чемпіонату і блискуче виглядали у фінальній частині. Просто феноменальну гру продемонстрував у цих матчах наш капітан Євген Жук – сім його влучних «пострілів» у ворота двох команд говорять самі про себе (Євген – став єдиним у складі півфіналістів чемпіонату, хто зумів відзначитися «хет-триком», а у фіналі чотири рази вразив ворота суперника).

Під час урочистої церемонії закриття фінальної частини спортсменів привітав президент ВФАС Іван Крутько, який відзначив цікаву безкомпромісну гру команд за призові місця. За словами президента ВФАС, чемпіонат став своєрідним майданчиком для підготовки спортсменів  до нових перемог у міжнародних змаганнях. Він нагадав, що вже у травні Україна братиме участь у новому  міжнародному студентському турнірі з футболу серед країн-членів ГУАМ. А у серпні студентська збірна з футболу гратиме у  Всесвітній  літній Універсіаді. Сподіваємося, у складі цих команд будуть і представники НУХТ, а поки що вітаємо  наших збірників і дякуємо за блискучий футбол!