Кращі біотехнологи

18 травня 2017

Завершився ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології, що відбувався на базі кафедри біотехнології і мікробіології нашого університету.

Офіційну частину закриття олімпіади розпочала завідувач кафедри Тетяна Пирог, яка подякувала всім присутнім за участь і відзначила високий рівень знань у нинішнього покоління студентів, який продовжує рости рік за роком.

Далі слово тримали представники корпорації «Артеріум» – спонсори Олімпіади, завдяки яким жодний із учасників не залишився без цінного подарунку, а переможцям вже четвертий рік поспіль корпорація «Артеріум» приготувала цінні подарунки – планшети.

Цього року переможцями Олімпіади з біотехнології стали:

Диплом І ступеня – Андрій Пернятій (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»);

Диплом ІІ ступеня – Марина Коршевнюк (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»);

Диплом ІІІ ступеня – Дар’я Гаврилкіна  (Національний університет харчових технологій).

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів і перемог!

Фотоальбом...