Краще один раз побачити

1 грудня 2017

За сприяння кафедри ділової іноземної мови учні 9-А класу гімназії №59 ім. О. Бойченка Голосіївського району м. Києва  відвідали НУХТ.

Знайомство з університетом школярі розпочали з Навчально-наукового інституту економіки і управління. Про спеціальності та кафедри інституту в цікавій та доступній формі розповіла школярам доцент кафедри управління персоналом Юлія Гринюк.

Із кафедрою технології хлібопекарських і кондитерських виробів ознайомлення розпочали з історії карамелі. Цікавий екскурс в історію провела асистент, кандидат технічних наук Ірина Соколовська. Учні відвідали навчальні лабораторії кафедри, поспілкувалися зі студентами та пригостилися смачною карамеллю.

На кафедрі теоретичної механіки та ресурсоощадних технологій школярів зустрів доцент, кандидат технічних наук Анатолій Башта, який розповів про історію кафедри, а також про принципи роботи деяких машин та апаратів у лабораторії кафедри.

Наступним кроком стало знайомство з кафедрою технології молока і молочних продуктів. Гостей привітно зустріли завідувач лабораторії Тетяна Лозицька та інженер І-ї категорії Лариса Чубенко. Школярі дізналися про  історію та технологію виробництва морозива, а також поласували смачним НУХТівським морозивом.

Гості отримали відповіді на всі свої запитання, а також буклети з детальнішою інформацією щодо підготовки фахівців нашого університету.

Колектив кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації вдячний за співпрацю адміністрації гімназії №59 і сподівається бачити її випускників студентами нашого університету.