Краще один раз побачити…

5 квітня 2017

Кафедру біотехнології і мікробіології відвідали учні 11-го класу школи №211 Оболонського району м. Києва. Гостей привітно зустріла доцент кафедри Світлана Тетеріна.

Знайомство з університетом школярі розпочали з університетської бібліотеки. Цікаву ознайомлювальну екскурсію для старшокласників у бібліотеці провела бібліотекар зі стажем Валентина Каленська, яка познайомила майбутніх абітурієнтів із особливостями функціонування основних відділів і залів бібліотеки.

З кафедрою біотехнології і мікробіології ознайомлення розпочали з перегляду рекламного відеоролика та інформації щодо перспектив навчання на факультеті біотехнології та мікробіології загалом та кафедрі біотехнології та мікробіології, зокрема. Під час екскурсії учні відвідали навчальні лабораторії кафедри та поспілкувалися зі студентами.

У мікробіологічній лабораторії гості потрапили на лабораторну роботу з технічної мікробіології та мали змогу попрацювати з бінокулярними мікроскопами і познайомитися з особливостями будови тіла різних комах, а також із морфологічними особливостями дріжджових клітин.

На завершення екскурсії учні дізналися про науково-дослідну роботу студентів-біотехнологів у науковому гуртку «BIOTECH».

Школярі отримали відповіді на всі свої запитання, а також буклети з детальнішою інформацією щодо підготовки фахівців кафедрою біотехнології і мікробіології.

Колектив кафедри вдячний за співпрацю адміністрації СШ №211 і сподівається бачити її випускників у ролі студентів нашого університету.