Краще, один раз… поспілкуватися

13 вересня 2017

Наш університет і, зокрема, кафедра машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв, беруть участь у 26-й Міжнародній спеціалізованій виставці обладнання і технологій для харчової промисловості INPRODMASH, що працює у Міжнародному виставковому центрі.

На запрошення колективу кафедри виставку відвідали ліцеїсти випускного класу Технічного ліцею Шевченківського району міста Києва. Співробітники кафедри спільно з магістрантами познайомили ліцеїстів зі стендами провідних виробників обладнання та харчових продуктів,  сучасним обладнанням і потужними технологічними комплексами для виробництва і пакування харчових продуктів.

Гостям було цікавим спостерігати справжні технологічні процеси, наприклад, як формуються та випікаються кондитерські борошняні вироби, тонко подрібнюється м'ясо, відбувається термічне оброблення ковбасних виробів, наноситься шоколадна глазур на цукерки, формується ПЕТ-пляшка, утворюється пакет із рулону пакувального матеріалу, як працюють складні транспортні системи та робототехнічні комплекси та багато інших цікавих речей.

Спілкування з провідними виробниками обладнання, інженерами та керівниками підприємств харчової промисловості дозволило ліцеїстам зрозуміти важливість здобуття інженерної освіти та майбутню затребуваність на українському ринку праці фахівців із конструювання та експлуатації обладнання.

Дегустація зразків готової продукції ще раз підтвердила, що наша харчова промисловість є конкурентноздатною в світі.

Для співробітників і магістрантів кафедри це був шанс із гордістю наголосити ліцеїстам, що більшість учасників виставки – а це керівники та провідні фахівці підприємств харчової промисловості – випускники Національного університету харчових технологій, які нині на гідному рівні представляють вітчизняну харчову промисловість.

Така форма співпраці між співробітниками нашого університету та середніми навчальними закладами дозволяє активно популяризувати дослідницьку і винахідницьку діяльність, підвищити ефективність серед молоді професійно-орієнтаційних заходів і розуміння життєвих пріоритетів сучасного молодого покоління.

Колектив кафедри машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв сподівається на продовження співпраці й бажає колективу Технічного ліцею нових успіхів на освітній ниві, а ліцеїстам – успішного визначення майбутньої професії.