Краща з «Укртелекомом»

6 липня 2017

Для студентів спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління (ННІ ЕіУ) доброю традицією стала участь у проектах «Укртелекому» – компанії-лідера в області телекомунікацій. Цьогоріч студентка 3-го курсу Олександра Савотченко виборола місце у складі учасників всеукраїнської освітньої програми «Кращі – з «Укртелекомом»: Ігри стажерів», де продовж п’яти тижнів разом з іншими студентами київських вишів вона пройшла практику з проектного управління, інформаційно-комунікаційних технологій, командоутворення, організації фінансів, ефективних продажів, селфбрендінгу, публічних виступів із досвідченими фахівцями компанії; мала можливість особисто поспілкуватись та почути success stories її СЕО, зокрема, директора «Укртелекому» Юрія Курмаза, HR-директора Тетяни Петрук, В2С і В2В-директорів Дениса Захаренка та Миколи Давиденка.

«Родзинка» цього сезону освітнього проекту – унікальний квест із елементами гейміфікації: учасників розбили на 3 команди по 8 гравців, які, подорожуючи «Королівством телекомунікацій», щотижня працювали над проектними завданнями від кураторів, відвідували різні локації (тренінги) та у фіналі презентували власні стратегії розв’язання реальних бізнес-кейсів представникам ТОП-менеджменту компанії. Команду Олександри (UTF-8, Union of talented and fantastic) та інших учасників увесь час підтримували тренери-наставники: менеджери з навчання Наталія Рогозіна, Тетяна Богданова, Інна Васіна, T&D директор «Укртелекому» Світлана Судакова та інші.

Кращим випускникам проекту організатори влаштували співбесіди на оплачуване стажування, як результат – вже на початку липня Олександра офіційно виконуватиме обов’язки HR-стажера найбільшої телекомунікаційної компанії України.  

Колектив кафедри управління персоналом та економіки праці бажає своїй талановитій вихованиці успішного професійного старту і вдячний керівникам «Укртелекому» за соціальну ініціативу щодо розвитку активної молоді.  

    СТРІЧКА НОВИН