Козацькому роду нема переводу

10 жовтня 2017

​14 жовтня Україна відзначатиме одразу три свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України.

Саме цим святам приурочені заходи, які проводять викладачі кафедри гуманітарних дисциплін протягом цього тижня. Так, професор Надія Левицька зі студентами І курсу Навчально-наукового інституту харчових технологій провела захід «Козацькому роду нема переводу».

Із доповідями та презентаціями виступили студенти: Анна Яценко, Владислава Вінарська, Михайло Данилюк, Віктор Шкурко. Метою заходу було поглиблення знань студентів про історію козаччини, побут і звичаї козаків, виховання моральних і патріотичних почуттів, спрямованих на осмислення молоддю свого ставлення до Батьківщини, суспільства, рідного краю, української історії та традицій. Сприяти вихованню у студентів почуття національної гордості за славне минуле нашої України. Зберігати і примножувати козацькі звичаї і традиції. Любити свою Батьківщину і так, як козаки уміти постояти за її незалежність і волю.

Живемо ми в суверенній державі, фундамент якої був закладений ще в сиву давнину славними нашими пращурами-козаками. І тому маємо продовжувати їхню справу і показувати, що ми, браття, козацького роду.