Корисний візит

9 грудня 2015

Викладачі кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності і логістики на запрошення керівництва побували на підприємстві «Тетра Пак Україна», яке є структурним підрозділом транснаціональної корпорації «Тетра Пак Альфа Лаваль», найбільшого виробника у світі комбінованої упаковки для молочної продукції, соків і дитячого харчування, яке успішно працює в Україні з 1988 року і обслуговує підприємства харчової промисловості, як України, так і близького та далекого зарубіжжя.

Головний інженер, познайомив викладачів із виробничими потужностями підприємства, роботою сучасного обладнання у цехах заводу, приділив увагу системі контролю якості, коли всі етапи виробництва контролюються комп’ютерами, докладно розповів про заходи з безпеки виробництва та постійну дослідницьку роботу, що ведеться з метою удосконалення виробництва.

Підводячи підсумки візиту на сучасне виробництво, слід підкреслити надзвичайну користь такої співпраці. Колектив кафедри щиро вдячний колективу «Тетра Пак Україна» й сподівається на продовження роботи.