Корисний тренінг

12 квітня 2018

12 квітня у науковому читальному залі бібліотеки відбувся практичний семінар-тренінг «Пошук науково-технічної інформації з використанням бази даних SciFinder».

Регіональний менеджер Chemical Abstracts Service (CAS) в Україні, Молдові та Грузії Тетяна Хрістова познайомила присутніх із практичними аспектами та методиками ефективного інформаційного пошуку в базі даних.

SciFinder – пошукова система від компанії Chemical Abstracts Service (CAS), що надає доступ до актуальної інформації зі світової наукової літератури, включаючи всі області хімії, біохімії, мікробіології, біофізики, тож під час семінару на практиці були розглянуті основні функціональні можливості системи: застосування фільтрів для пошуку релевантної інформації; використання колекції аналітичних методів; нова розробка CAS для відстеження релевантних сполук у патентах; здійснення пошуку за посиланнями на опубліковані джерела, назвами хімічних речовин та хімічними реакціями.

Нагадуємо, що скористатися доступом до ресурсу науковці мають змогу до 9 травня 2018 року. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до відділу інформаційних технологій (ліве крило, 1 поверх, кабінет 4). Тел. 287-94-77, вн. 94-77.

    СТРІЧКА НОВИН