«Корисний» хліб

21 квітня 2017

Провідний фахівець компанії «Лейпурін» Сергій Казаков прочитав лекцію «Особливості хлібопекарської галузі Фінляндії» студентам ОС «Магістр» спеціалізації «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів».

Сергій Казаков спочатку презентував фінську компанію «Лейпурін» та ознайомив студентів зі структурою управління хлібопекарською галуззю у Фінляндії. Потім детально розповів про поняття «корисний хліб» у Фінляндії, державними програмами інформування населення, починаючи зі шкільного віку, щодо правильного харчування та ознайомив студентів із основним асортиментом хлібобулочних виробів.

Лектор відзначив тенденції фінського хлібопечення щодо використання житньої та інших видів клітковини, вівса і продуктів його перероблення та різних мультизернових сумішей у рецептурі «корисних» хлібобулочних виробів і цукрового тростинного сиропу у технології житнього хліба.

Поряд із цим увага студентів була звернута на важливість пакування готових виробів, вибір пакувальних матеріалів та інформативність упаковки.

Лекція відбувалася в постійному діалозі зі студентами, що дозволило лектору також ознайомити їх із цікавими трендами в хлібопеченні на прикладі інших європейських країн.