Корисний досвід

13 листопада 2017

У виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» з 8 по 10 листопада 2017 року відбувся Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу «FoReCH». У заході брали участь понад 200 компаній, серед яких «Maresto», «Контакт», «Форвард», «Eurostandart», «Accord Group», «Европейские Технологии Оборудования», «ProBar», «Best Friend of Barista» та багато інших.

Студенти спеціальності 181 «Технології харчування» разом зі своїми викладачами кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Оленою Павлюченко, Людмилою Дейниченко, Вірою Зуйко, Георгієм Лявинцем відвідали форум у рамках виїзного заняття з дисциплін «Організація ресторанного господарства», «Основи молекулярних технологій у закладах ресторанного господарства» та «Проектування і дизайн закладів ресторанного господарства».

Студенти із захопленням знайомились із новинками у сфері ресторанного господарства: сучасними тенденціями приготування страв, новітніми технологіями, особливостями ресторанного механічного, теплового і холодильного обладнання.

Майбутні спеціалісти на власні очі змогли побачити всі види порцелянової і скляної посуди, столової білизни, сучасні моделі промислових плит, конвекційних печей, пароконвектоматів, блендерів, слайсерів, планетарних міксерів, обладнання для кейтерингу. Також на виставці був представлений асортимент сирних, ковбасних, рибних, кавових, солодких продуктів і страв, алкогольних напоїв тощо.

Окрім новинок, корисних і цікавих семінарів, пізнавальних майстер-класів, студенти зустрілися з вже знайомим шеф-кухарем ресторану «Гармата» Євгеном Сушком та випускником НУХТ за спеціальністю 181 «Технології харчування» 2012 року, керівником відділу продажу компанії «CacaoMill» Іллею Озеровим. Також студентів четверного курсу надзвичайно вразив семінар від Олександра Мусатова, тренер-консультанта з організації ресторанного бізнесу.

Слід зазначити, що подібні навчальні заходи сприяють поглибленню інтересу до спеціальності та підвищенню рівня конкурентоспроможності майбутніх фахівців ресторанного господарства.

Відвідування виставки було надзвичайно корисним і натхненним для студентів. Сподіваємося, що отримані знання і враження будуть немарними.