Корисні роз’яснення

12 лютого 2018

Цьогоріч вступники до НУХТ можуть отримати додаткові бали (від 1 до 20) до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, взявши участь у всеукраїнських олімпіадах Національного університету харчових технологій. Олімпіади проводяться з біології, географії, математики, фізики і хімії. Нараз триває дистанційний (перший) тур олімпіад.

9 лютого відповідальний секретар Приймальної комісії Вадим Серпученко разом  із директором Центру доуніверситетської освіти Валентиною Кудіною зустрілися з учнями 11- класів  Технічного ліцею Дніпровського району м. Києва.

Вадим Серпученко детально розповів про цю ініціативу, пояснив, що вона була впроваджена для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, визначених Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка. Також фахівець надав роз’яснення щодо нарахування додаткових балів, термінів проведення І і ІІ турів олімпіад, порядку подання (за необхідності) апеляцій та відповів на запитання школярів.

Сподіваємося, отримана інформація допоможе учням гідно презентувати свої знання й вже у наступному навчальному році приєднатися до лав студентів НУХТ.

Детальна інформація щодо всеукраїнських олімпіад Національного університету харчових технологій знаходиться тут.

    СТРІЧКА НОВИН