Корисне з приємним

13 липня 2017

​Студенти та викладачі нашого університету продовжують займатися неординарною цікавою самоосвітою, з головою поринувши у простори англомовної школи, організованої за ініціативи Навчально-наукового інституту економіки і управління. 

Головне правило тут: розмовляти лише англійською мовою, а на порушників, без винятків, чекає справжній штраф. Викладачі пояснюють, що таким чином учасники школи починають не тільки розмовляти, а навіть бачити сни англійською. Це дуже корисно для тих, хто бажає «прокачати» свій рівень володіння мовою.

Усі заняття відбуваються у невимушеній, дружній атмосфері, де учні школи поповнюють свій лексикон новими словами, вивчають англійські ідіоми, експериментують у написанні хайку (національна японська форма поезії) та грають в ігри на ерудицію. Найкращих тут обов'язково відзначають цінними призами та солодощами.

Щодня у позакласний час викладачі вигадують нові неординарні заходи. Так, наприклад, у понеділок в холі корпусу А американські гості намагалися навчити учасників школи своєму традиційному танцю, а у вівторок вигадали квест, завданням якого було зробити якомога більше неординарних фото з цікавими назвами: «обіймаючи дивного незнайомця», «на прийомі у лікаря», «в офісі», «в кумедних капелюхах» та багато інших. У середу студенти обмінювалися незвичайними подарунками, а у п’ятницю планується Pot Luck Dinner (вечеря, на яку кожний гість приносить ласощі). 

«З впевненістю можна сказати, що таких насичених та неформальних занять з вивчення іноземної у нас ще не було. Знання, закріплені враженнями і помножені на хорошу компанію, - це челендж, який швидко приносить бажані результати», - діляться враженнями учні школи. А також висловлюють велику вдячність нашим гостям за унікальний досвід спілкування англійською, цікаво та з користю проведений час, а також за те, що вони привезли атмосферу Америки до нас у НУХТ! 

Фотоальбом...

    СТРІЧКА НОВИН