Корисне спілкування

10 квітня 2017

6-7 квітня кафедру технічної механіки та пакувальної техніки відвідали представники виробництва.

6 квітня відбулася зустріч молодих науковців із начальником технічного відділу всесвітньовідомого виробника пневматичного обладнання, фірми «Camozzi». Він презентував присутнім діяльність компанії; надав інформацію щодо проектів, які спонсоруються; розповів про напрямки розвитку компанії в галузі пропорційної техніки, електромеханічних приводів, обладнання для керування рідкими та газоподібними середовищами. Окрему увагу фахівець акцентував на можливостях працевлаштування випускників у різних відділеннях компанії.

Наступного дня зі студентами старших курсі зустрілась Ірина Недавняя. Вона представляла відділ дизайну косметологічної компанії «Єльфа». З розповіді гості присутні дізналися про історію успіху та розвитку компанії; методику та практику проведення маркетингових досліджень, творчу та злагоджену роботу по створенню інноваційних для українського ринку продуктів найвищої якості. У студентів і викладачів виникло багато питань пов’язаних із проблемами дизайну та виробництва упаковок, проведенням маркетингових досліджень. Особливе зацікавлення викликала інформація про нюанси взаємодії підрозділів при розробленні та дизайні виробів для косметологічної галузі.

Колектив кафедри щиро вдячний гостям і доценту кафедри Людмилі Кривопляс-Володиній за активну участь в організації цих зустрічей.