Корисне починання

14 липня 2017

​Впродовж тижня в університеті працювала літня школа з вивчення англійської мови студентами та викладачами. 65 учасників школи під керівництвом п’яти досвідчених педагогів із Transform English Academy (США) значно покращили свій рівень володіння розмовною англійською й висловили сподівання, що така практика стане новою доброю традицією НУХТ.

13 липня з американськими гостями зустрілися проректори – з наукової роботи Олександр Шевченко і з міжнародних зв’язків та інтеграції Ярослав Засядько та директор Навчально-наукового інституту економіки і управління (ННІ ЕіУ) Олег Шеремет. Вони висловили подяку викладачам Transform English Academy й запросили їх до продовження проекту у наступному році. Зокрема, Ярослав Засядько запропонував збільшити термін кампусу до 14 днів навчання.

На згадку про перебування у нашому університеті гості отримали подарунки – від директора ННІ ЕіУ Олега Шеремета футболки інституту, від проректора Олександра Шевченка канцелярське приладдя з символікою університету та значки НУХТ.

У останній день літньої школи на її учасників чекає Pot Luck Dinner (вечеря, на яку кожний гість приносить ласощі), й де американці будуть смажити індичку. Прощальна вечеря дасть можливість востаннє неформально поспілкуватися з новими друзями. Розставатися буде нелегко, та є всі підстави очікувати на зустріч у наступному році, у американському кампусі НУХТ.