Комунікативний підхід

5 квітня 2017

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації продовжує працювати над удосконаленням комунікативних знань і навичок студентів з англійської мови.

Нещодавно відбулося чергове засідання “Еnglish speaking club” за участю спеціального гостя з Сполучених Штатів Стюарта Снаггза та викладача кафедри Наталії Божок.

Актуальна та цікава тема “The role of woman in the 21st century” стала предметом для активного обговорення та роздумів студентів на засіданні.

Засідання розпочалось з презентації постеру, на якому були представлені найвпливовіші жінки сучасності з України, Європи та Америки. Студенти були поділені на групи, зокрема, одна група виокремила успішних жінок України, які зробили внесок у розвиток держави. Інша група зробила власний топ-лист відомих жінок Європи та Америки, чиї здобутки є визначними. Засідання було продовжене творчим завданням по типу брейн-рингу, яке базувалось на диференціації психологічних особливостей жінок і чоловіків.

Відповідно, студенти були поділені на команди згідно зі статтю – жіночу та чоловічу. Їм були запропоновані твердження, на які вони мали дати стверджувальні або заперечні відповіді та пояснити свій вибір.

Жіноча команда виявилися більш компетентною у визначенні гендерних особливостей між чоловіками та жінками.

Засідання “Speaking club” у черговий раз підтвердило ефективність комунікативного підходу для підвищення мотивації студентів до вивчення англійської мови.