Коли в серці – весна

7 березня 2017

7 березня на великій перерві на жіночу частину нашого колективу чекав сюрприз – студенти Навчально-наукового інституту харчових технологій перетворили хол другого поверху головного корпусу на квітучу галявину, де вітали усіх представниць прекрасної статі зі святом, що наближається.

Вдало підібраний музичний супровід, вітальні світлини на великому екрані, солодке частування, випечене власноруч, святкова інсталяція для фотографування – створили атмосферу справжнього сімейного свята. А подарований юнаками інституту танець справив справжній фурор.

На свято завітали проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва, директор Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксана Кочубей-Литвиненко, заступники директора ННІ ХТ Наталія Пушанко, Інна Карпович, відповідальна за організацію виховного процесу; інформаційну діяльність у ННІ ХТ і за роботу зі студентами 1 курсу Ольга Чернюшок та ін.

Багато гумору, щирих посмішок, сердечних вітань лунали цього дня, заряджаючи присутніх бадьорістю й гарним настроєм.