Коли співає душа

19 жовтня 2017

​19 жовтня у актовій залі університету знову лунали ліричні й запальні українські пісні та бурхливі оплески – в університеті відбувся традиційний конкурс української пісні. Підтримати своїх конкурсантів прийшли студенти, директори навчально-наукових інститутів і декани факультетів, викладачі та співробітники.

Цьогорічний загальноуніверситетський конкурс української пісні оцінювало професійне журі у складі: актриси, співачки, народної артистки України Тетяни Негрій, поета-пісняра, письменника Олександра Зубченка, солістки хору ім. Григорія Верьовки, викладача вокалу студії хору ім. Григорія Верьовки і педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова, заслуженої артистки України Тетяни Пірогової, української співачки, музиканта і композитора Каті Чилі, кінорежисера, сценариста, заслуженого працівника культури України Дмитра Ломачука. Очолив журі композитор, співак, професор кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету ім. Бориса Грінченка, народний артист України Олег Марцинківський.

Свої виступи на суд вибагливого глядача й прискіпливого журі представили 16 конкурсантів.

Відкрила конкурсну програму з піснею «Світанок» студентка факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) Марія Лісовська.

Під номером два виступала Емілія Омельченко з Навчально-наукового інституту економіки і управління (ННІ ЕіУ), яка виконала композицію «Ома».

Три життєві поради з піснею «Три зорі» присутнім дала учасниця під номером три Валерія Бондарчук (факультет БТЕК).

Про закоханість Бреда Пітта заспівала Ольга Оленюк (ННІ ЕіУ), подарувавши композицію «Бред Пітт».

«Твої гріхи» презентувала Вікторія Новікова з факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу (ГРТБ).

Інна Кравченко (ННІ ЕіУ) подарувала пісню «Не тримай».

«Не рятуй мене» – таку пісню обрав для виступу Андрій Дячинський з Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого (ННІТІ).

Про старе кіно нагадали учасниці під №8 – дует «Черемош», що представляв Навчально-науковий інститут харчових технологій (ННІ ХТ) з піснею «Старе кіно».

Дев’ята конкурсантка Аріна Юрковець (факультет ГРТБ) виконала «Не сходило вранці сонечко».

Наступною виступала Анастасія Бабенко (ННІ ЕіУ) з номером «Паті на Прикарпатті».

Оксана Багайлюк (ННІ ХТ) розповіла про любов до Батьківщини у пісні «Сам собі країна».

«Вас бракує мені» заявила Марина Кабак (ННІ ЕіУ).

Про мрію всіх українців – «Мир над Україною» заспівала Надія Ніколенко (факультет ГРТБ).

Композицію «Сама одна» артистично виконав Василь Федикович (ННІТІ).

Із піснею «Підходящий» з’явилася на сцені Анастасія Кушнір (ННІ ХТ).

Завершив конкурсну програму Євген Амаріца (ННІ ХТ), який своїм виконанням композиції «Молитва» зірвав бурхливі оплески.

Поки журі радилося й визначало переможців, присутнім у залі свої вокальні дарунки презентували володарки гран-прі конкурсу минулих років Олена Демченко («У нашому серці»), Діана Лисак («Ангел не спить»), Ірина Островська («Це є любов»), Оксана Дереновська («Ти тільки мій»). Приємним сюрпризом стали виступи дуетів – Діани Лисак і конкурсантки Анастасії Кушнір («Пробач»), Оксани Дереновської і Олександри Лукашевич («Калина»), Василя Федиковича і Анастасії Кушнір («Цьомаю»). А самим несподіваним став дует конкурсанта Євгена Амаріци і доцента кафедри фізики Сергія Баглюка (саме йому близько 20 років тому належала ідея започаткувати конкурс української пісні в нашому виші), які виконали «Подобаюсь жінкам».

Члени журі дуже високо оцінили і рівень організації конкурсу, і виступи наших студентів. На їх думку, багато хто з конкурсантів міг би зробити вокальну кар’єру. А кінорежисер Дмитро Ломачук зізнався, що вже обрав виконавця головної ролі у своєму новому фільмі, і це Василь Федикович, який вразив його артистизмом і розкутістю на сцені.  Інші конкурсанти отримали запрошення від членів журі до своїх вокальних студій.

Учасників конкурсу тепло привітала й подякувала за подароване феєричне свято проректор університету з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва. Вона і голова журі Олег Марцинківський вручили нагороди переможцям.

Присуд журі був таким:

- «Кращий дебют» – Емілія Омельченко (ННІ ЕіУ);

1-е місце посіла Аріна Юрковець (факультет ГРТБ);

2-е місце розділили Василь Федикович (ННІТІ) і Вікторія Новікова (факультет ГРТБ);

3-е місце вибороли Марина Кабак (ННІ ЕіУ), Андрій Дячинський (ННІТІ) і Надія Ніколенко (факультет ГРТБ);

Гран-прі здобув Євген Амаріца (ННІ ХТ).

Вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам за незабутнє свято!

Фотоальбом...