Коли попереду – широкий шлях

3 березня 2017

​3 березня назавжди закарбується у пам’яті магістрів Навчально-наукового інституту економіки і управління, адже цього дня вони попрощалися зі своїм студентством.

Отримуючи щирі вітання, найкращі побажання й дипломи від своїх наставників, вони одночасно перегорнули ще одну сторінку свого життя – яскрава незабутня, сповнена цікавинок, неймовірних пригод і чудернацьких ситуацій студентська пора позаду, а попереду – повне незвіданого самостійне професійне життя. Та випускники знають – є місце, де їх завжди чекатимуть, де завжди привітно зустрінуть й охоче допоможуть у будь-якій життєвій ситуації – їх Альма матер, їх Інститут. Завжди пам’ятати про це й гідно нести звання випускника Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ закликали магістрів директор інституту Олег Шеремет, завідувачі випускових кафедр – економіки і права Анатолій Заїнчковський, маркетингу Олена Сологуб, менеджменту та адміністрування Михайло Міненко, обліку і аудиту Леонід Чернелевський, управління персоналом та економіки праці Тамара Березянко, фінансів Лада Шірінян.

Олег Шеремет вручив грамоти за вагомі наукові здобутки, активну участь у спортивному й культурно-масовому житті факультету й університету кращим із-поміж кращих.

Від випускників сердечно подякував колективові інституту магістр спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» Ярослав Мороз. А випускники-фінансисти підготували сюрприз для своїх викладачів й адміністрації – подяки, які урочисто вручили, супроводжуючи вручення дуже теплими коментарями.

У зв’язку з тим, що цього дня в Україні оголошена жалоба за загиблими в результаті нещасного випадку на шахті на Львівщині, довелося відмовитися від музичних подарунків, які підготували студенти молодших курсів. Але теплій святковій атмосфері, що панувала у актовій залі університету, ніщо завадити не могло. Наостанок для магістрів пролунав гімн їх рідного інституту.

Нехай все у вас буде добре і ще краще, випускники!

Фотоальбом...