Коли перехоплює подих

3 квітня 2017

​31 березня до нашого університету завітали учні 9 і 11 класів гімназії «Інтелект», ліцею «ЕКО» № 198, ЗОШ  № 236 міст Вишгород (Київська область) і Києва.

Гостей гостинно зустріла методист підготовчих курсів Центру доуніверситетської освіти для громадян України та іноземних держав Маргарита Панасевич, яка підготувала для них цікаву й насичену програму знайомства з нашим навчальним закладом.

Школярі відвідали кафедри: інтегрованих автоматизованих систем управління, про сучасне матеріально-технічне обладнання якої докладно розповів доцент Олександр Пупена; біотехнології і мікробіології, де доцент Вікторія Красінько занурила у таємничий світ біотехнологій; технології консервування, де вони змогли поспостерігати за лабораторними роботами з виготовлення джему  з моркви та різноманітних маринадів під керівництвом доцента Тетяни Левківської. Наостанок затрималися на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, де їх привітала заступник декана Олена Тищенко, після чого учні оглянули всі лабораторії, відвідали лабораторну роботу з виготовлення пісочного печива, пригостилися мафінами, а ще побували на практичному занятті з оформлення й сервірування столу та подачі блюд за тематикою «Заручини», яке провела асистент кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу Олена Горзей.

Також гості оглянули студентський клуб, їдальню, навчальні корпуси, бібліотеку.

Школярам надзвичайно сподобалося побачене й почуте. Крім того, вони отримали рекламні буклети про університет та кафедри, тож тепер мають всю необхідну інформацію, щоб зважено підійти до вибору спеціальності, за якою вони вступатимуть на навчання.