Коли час вибору близько

10 травня 2017

Викладачі циклової комісії фізико-математичних дисциплін Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ Тетяна Чаплигіна, Сергій Килимник, Лілія Мельник та Наталія Дудіна здійснили подорож Хмельниччиною та Тернопільщиною з метою профорієнтації.

Фахівці відвідали школи І-ІІ ст. та І-ІІІ ст. у багатьох населених пунктах (Вигода, Кудринці, Боришківці, Михалівка, Шупарка тощо), де розповіли школярам про переваги Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ порівняно з іншими  навчальними закладами міста (власний стадіон; їдальня; гуртожиток; вільний Wi-Fi; потужна матеріально-технічна база; посилене студентське самоврядування; відкриті та демократичні стосунки між викладачами та студентами; унікальний експеримент із впровадження системи відвідування та бонусної системи  заохочення студентів; подорожі Україною та за її межами тощо).

Також майбутнім абітурієнтам були роз’яснені умови подання документів і складання  вступних іспитів. Візит викладачів викликав справжній інтерес до коледжу та студентського життя, тож є підстави сподіватися на наступну зустріч вже у навчальному закладі у ранзі студентів коледжу!