Коло друзів – шириться

18 травня 2015

Наш університет продовжує розширювати коло міжнародних партнерів. Днями були підписані ще дві угоди про співпрацю – з Університетом Екології і Управління у Варшаві та Державним університетом Акакія Церетелі.

Університет Екології і Управління у Варшаві вважається одним із кращих приватних технічно-художніх ВНЗ у Польщі. Навчання в УЕіУ, завдяки наявності близько 300 кваліфікованих співробітників, розширеній технічній базі, великій кількості лабораторій і майстерень відповідає польським і європейським стандартам викладання.

Динамічний розвиток УЕіУ, високий рівень освіти і міждисциплінарний характер знань високо оцінюється студентами, роботодавцями і фахівцями багатьох галузей, внаслідок чого в 2014 році Університет отримав Сертифікат – «Добрий ВНЗ – добра праця».

Що стосується Державного університету Акакія Церетелі, то він був заснований 23 лютого 2006 року в результаті реорганізації Кутаїського державного університету ім. Акакія Церетелі і Кутаїського державного технічного університету ім. Ніко Мусхелішвілі.

Нині це - один із найстаріших вищих навчальних закладів країни з широким спектром освітніх програм і наукових напрямів.

Державний університет Акакія Церетелі на рівні домовленостей співпрацює з різними вищими навчальними закладами не тільки в Грузії, але і за кордоном. З університетом активно співпрацюють акредитовані в Грузії дипломатичні корпуси США, Великобританії, Німеччини, Франції, Ірану, Туреччини, Ізраїлю, Греції, Азербайджану, Росії, міжнародні організації ACCELS, IREX, DAAD, TACIS, Проект громадянської освіти СЕР, Міжнародний інститут Гете, Міжнародне товариство Гете у Веймарі та ін.