Хист до професії підтверджений!

19 червня 2017

На минулому тижні кафедра управління персоналом та економіки праці Навчально-наукового інституту економіки і управління (ННІ ЕіУ) поповнила склад випускників молодими дипломованими фахівцями: 29 студентів успішно захистили кваліфікаційні бакалаврські роботи, із них майже 70% на оцінку «відмінно» та «добре».

Цьогоріч база переддипломної практики для управлінців персоналом вражала різноманіттям: 8 підприємств харчової промисловості, 2 комунальних підприємства, німецька ІТ-компанія «Allbau Software», готель «Національний», промислово-енергетична компанія VS Energy International Ukraine, територіальний підрозділ Управління Державної міграційної служби України, Плахтівська сільська рада, компанія групи «Метінвест Холдинг» «НПО Інкор і Ко», провідне підприємство хімічної промисловості України ТОВ «Інтерфом», комерційні банки та приватні фірми.

Не менш оригінальними були проекти, розроблені для компаній та презентовані студентами-управлінцями персоналом, що стосувались різних напрямків HR-управління, організації діяльності кадрових служб, нормування та покращення умов праці, оптимального використання робочого часу та впровадження інформаційних технологій в процеси кадрового адміністрування.

На захисті до членів екзаменаційної комісії на чолі з професором Оленою Драган приєдналась фахівець із навчання та розвитку персоналу ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Крістіна Григоренко, яка після завершення провела зі студентами інтерактивну співбесіду та запросила спробувати себе в якості стажера-рекрутера Департаменту по роботі з персоналом підприємства, відзначивши їх хист до професії та високий рівень практичної значимості студентських розробок у цілому.

Колектив кафедри управління персоналом та економіки праці бажає своїм вихованцям-бакалаврам професійної наснаги і творчих звершень за фахом, актуальним і перспективним, а також удачі на вступних іспитах до магістратури!