Хвала жінкам!

6 березня 2018

​6 березня феєричне видовище розгорнулося на сцені актової зали університету. Колектив Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку, студенти та гості НУХТ вітали жінок із 8 Березня, й презентували свої творчі подарунки.

Розпочався вечір із теплого щирого вітання першого проректора університету Володимира Ярового.

А далі слово взяли гості нашого університету – Народний художній колектив дитячий ансамбль пісні і танцю «Світанок» (художній керівник – відмінник освіти України Галина Гринчук, головний хормейстер – відмінник освіти України Тетяна Нехотяєва, головний балетмейстер – Сергій Гринчук). Юні таланти подарували вокально-хореографічні композиції «Свято» і «Козачий похід», віночок українських пісень «Ой, заграйте, музиченьки», пісні «Мамин оберіг» (солістка – Віра Дениченко), «Ой, співаночки мої», хореографічну картинку «Бабуся» (хореографія – Павла Вірського) та танець «Горлиця» у виконанні солістів ансамблю Марії Гринчук і Олексія Грінчука.

Музичні дарунки присутні отримали від студентів і випускників університету – дуету «Черемош», Анастасії Кушнір і Євгена Амаріци (Навчально-науковий інститут харчових технологій), Інни Кравченко (Навчально-науковий інститут економіки і управління), Надії Ніколенко (факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу), Василя Федиковича (Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С. Гулого) та танцювальної групи факультету біотехнології та екологічного контролю.

Наостанок для усіх жінок у виконанні Євгена Амаріци й Василя Федиковича прозвучав «Гімн «Партії шанувальників жінок» (слова – Юрія Рибчинського, музика – Павла Зіброва), приспів якого:

«Шануймо жінку - юну і стару!

Шануймо жінку - музу і дружину!

Шануймо жінку - доньку і сестру!

Шануймо нашу матір - Україну!»  змусив увесь зал підвестися й аплодувати стоячи.

Зі святом вас, любі жінки!

Фотоальбом...