Хто, як не молоді вчені?

3 березня 2017

Співробітники ТОВ «Медіа груп Україна» звернулися до університету з проханням надати консультації для сюжету рубрики «Актуально» телепрограми «Ранок з Україною». Звісно ж, співробітники кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів погодилися допомогти журналістам підготувати матеріали про фальсифікацію недоброякісними виробниками м'яса та м'ясопродуктів, а також розповісти, які небезпеки несе споживання таких продуктів.

Протягом двох тижнів з 23 лютого по 2 березня тривали зйомки для цього проекту. Молодий вчений нашого університету, доцент кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів Олег Галенко поспілкувався з журналістами та надав детальну інформацію щодо недотримання виробниками всіх вимог законодавства до якості готової продукції та навів практичні рекомендації, як виявити недоброякісний м’ясопродукт на прилавку магазину чи продовольчого ринку та в домашніх умовах уже куплений продукт.

Сюжети виходять в прямий ефір щотижня по четвергах, також їх можна переглянути на офіційному сайті ТРК «Україна» та в мережі Інтернет (сюжети «Сосиски проти сардельок - що продають нам у супермаркетах», «Напівфабрикати – бути чи не бути»).