Хіміки – в тренді!

16 березня 2017

​У Студентському клубі університету відбувся І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії. Затишна та комфортна атмосфера клубу найкращим чином сприяла польоту думок та фантазії учасників.

До складу конкурсної комісії увійшли викладачі хімічних кафедр: доцент кафедри хімічної технології та фізичної і колоїдної хімії Галина Біла, доцент кафедри органічної хімії Наталія Сімурова, доцент кафедри загальної і неорганічної хімії Веніамін Фоменко. Очолив конкурсну комісію завідувач кафедри хімічної технології та фізичної і колоїдної хімії, д.х.н Георгій Сокольський.

Цьогоріч участь в олімпіаді взяли 30 студентів І-IV курсів, серед них 17 студентів факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК), 11 студентів Навчально-наукового інституту харчових технологій (ННІ ХТ) та 2 студенти факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу (ГРТБ).

Згідно з методичними рекомендаціями щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Хімія” в 2016-2017 н.р. та з урахуванням обсягів хімічної підготовки за різними спеціальностями наші студенти були розподілені на дві секції: за програмою загальної хімії та за програмою неорганічної, аналітичної, органічної хімії.

За результатами конкурсу по першій секції з напряму підготовки 161 “Хімічні технології та інженерія” призові місця розподілилися наступним чином:

І місце посів Вячеслав Длужевський (БТЕК)

ІІ місце розділили між собою Ольга Чугай і Марина Арлачова (БТЕК)

ІІІ місце – студенти першого курсу Олена Теребило і Георгій Мельниченко (БТЕК).

Переможцями другої секції з напряму підготовки 181 “Харчові технології” стали:

І місце – Олександр Веліканов (ННІ ХТ)

ІІ місце – Наталія Клименко (БТЕК)

ІІІ місце розділили між собою п’ятеро учасників, які одержали дуже близькі бали, –  Віталій Гриненко (БТЕК), Роман Ришканич (ННІ ХТ), Олександр Ромазан (ННІ ХТ), Аліна Гончарук та Анна Зварич (БТЕК).

Конкурсною комісією були відзначені також окремі студенти за найкращий та оригінальний розв’язок задачі з тієї чи іншої дисципліни. Так, за оригінальний розв’язок і вичерпну відповідь на завдання відзначена робота Алли Рубнікович (БТЕК), з органічної хімії – Георгія Мельниченка (БТЕК), з фізичної хімії – Аліни Гончарук (БТЕК), із загальної і неорганічної хімії – Романа Ришканича, Олександра Ромазана (ННІ ХТ), Анни Зварич (БТЕК).

Щиро вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії та бажаємо успіхів у підготовці та участі у ІІ етапі олімпіади, який відбудеться на базі Національного університету біоресурсів та природокористування України! Учасникам олімпіади щиро зичимо натхненної і наполегливої праці в освоєнні та здобутті нових знань у царині хімічних дисциплін.