Хай щастить!

13 квітня 2018

​24-26 квітня 2018 р. кафедра біотехнології і мікробіології НУХТ проводить ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології, в якому візьмуть участь студенти з 16 ВНЗ України.

Завідувач кафедри, професор Тетяна Пирог разом із викладачами Юрієм Пенчуком та Оксаною Скроцькою готують команду НУХТ до участі в олімпіаді. Цьогоріч переможцями І туру олімпіади стали: Катерина Солошенко (3 курс), Віталій Гриненко (3 курс) та Наталя Петренко (4 курс). Слід відзначити, що допомагає у підготовці переможниця минулорічного ІІ туру олімпіади Дар’я Гаврилкіна, яка нині навчається на І курсі магістратури. Студенти разом із викладачами обговорюють проблемні питання з дисциплін «Біохімія», «Загальна мікробіологія та вірусологія», «Загальна біотехнологія», «Генетика», «Процеси та апарати біотехнологічних виробництв», а також отримують завдання для самостійної підготовки зі вказаних дисциплін.

До речі, серед нашої команди біотехнологів є доволі неординарні особистості. Зокрема, Віталій Гриненко встигає навчатися, займатися науковою роботою, готуватися до олімпіади, а також входить до складу збірної команди НУХТ з плавання, яка постійно займає призові місця на змаганнях різного рівня. Катерина Солошенко займається науковою роботою, є учасницею студентського наукового гуртка «Biotech», який функціонує на базі кафедри. Наталя ж була учасницею минулорічної олімпіади, де отримала заохочувальний диплом за IV місце в особистому заліку. З другого курсу займається науковою роботою, а також бере активну участь у громадському житті факультету біотехнології та екологічного контролю. На третьому курсі вона брала участь у міжнародному молодіжному обміні «Say (Hi)King!» у Грузії, а на початку четвертого курсу – в українсько-польському молодіжному обміні «Explore common roots for not being rude» у Варшаві. За успіхи у навчанні та активну громадську діяльність Наталя отримувала академічну стипендію Президента України. Але, куди б вона не літала, вона завжди повертається до рідного університету. І ось у перервах між навчанням, участю в обмінах і виступами на концертах, вона разом із іншими студентами готується до олімпіади.

Викладачі кафедри сподіваються, що активна підготовка студентів-біотехнологів не виявиться марною і серед переможців цьогорічної олімпіади будуть також і їх вихованці!

    СТРІЧКА НОВИН