Карта власного розвитку в HR

12 квітня 2018

​Професійна трансформація не закінчується ніколи. В цьому викладачі та студенти-управлінці персоналом (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») переконалися на лекції «Draw me a line» від Юлії Кескін, HR Business Partner у сервісній компанії Ezetech, координатора спільноти iOS/Swift інженерів CocoaHeads Ukraine і активного івент-мейкера в ІТ.

Юлія поділилася з аудиторією прикладом власної карти розвитку в HR: від старту на позиції рекрутера в ІТ до HR-директора, яка, зазвичай, вважається вершиною кар’єри. Проте не у випадку нашої гості, яка пішла далі і, використовуючи напрацьований досвід, паралельно розвивається в івент-індустрії.

Студенти-управлінці дізналися про можливі факапи в організації масштабних заходів, із якими Юлія мала справу, та її новий проект – HR ком’юніті «Very Busy», зорієнтований на закріплення ролі ейчара як комунікатора між бізнесом і співробітниками; отримали п’ять авторських лайфхаків щодо того, як прискорити процес «входження» в професію; почули відповіді на свої численні запитання: з чого складаються робочі будні HR-а в ІТ, про лідерів думок у сфері управління персоналом, на яких варто звернути увагу, про набуття практичних навичок з івент-менеджменту і не тільки шляхом участі в менторських програмах, зокрема, через програму наставництва «Make me better!».

Постійна робота над професійним апгрейдом – «золоте» правило навчання ейчарів Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ. Тим більше зазначимо, що вона проходить за участі HR-гуру, яка готова ділитися з майбутніми колегами власними інсайтами. 

    СТРІЧКА НОВИН