Із високою точністю

20 квітня 2017

В продовження декади комісії математично-природничого циклу 20 квітня 2017 року у Смілянському коледжі харчових технологій нашого університету відбувся конкурс-змагання «Кращий хімік-аналітик» серед студентів другого курсу технологічних спеціальностей.

Студенти продемонстрували не тільки знання методів титриметричного аналізу, а й хороші практичні навички виконання операцій, вміння працювати з мірним посудом. Уважність, послідовність, дотримання правил техніки безпеки – все це дало можливість конкурсантам із високою точністю визначити концентрації досліджуваних розчинів.

З цікавістю вони визначали твердість різних зразків води: з криниці (с. Будки, Смілянського району), річкової (р. Тясмин), води з міського водогону та води з м. Крижопіль Вінницької області, де знаходиться сучасний цукровий завод. Було встановлено, що всі зразки відповідають нормам твердості води.

Переможцями конкурсу стали:

І місце  –   Жанна Лисенко (група ВХК15)

ІІ місце –   Євгенія Яременко (група ВХК15)

ІІІ місце –  Тетяна Чорнозуб (група ВЦР15)

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів в опануванні професійно необхідних навичок та вмінь!