Історія успіху

9 листопада 2017

Життя часто ставить  перед  складним вибором і від нього залежить наше майбутнє. Тому важливо твердо і впевнено обрати правильний шлях, який приведе до самореалізації. Саме зустрічі з успішними випускниками нашого університету вселяють у нинішніх студентів впевненість у правильно обраній спеціальності.

До студентів 3 і 4 курсу кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства завітав головний технолог «Carlsberg Ukraine» (Київське відділення) Юрій Гук. У зустрічі взяли участь і викладачі кафедри та її завідувач Анатолій Куц.

«Carlsberg Group» – датська пивоварна компанія, заснована 1847 року місцевим промисловцем Якобом Крістіаном Якобсеном і названа на честь його сина Карла.

До складу «Carlsberg Ukraine» входять заводи у м. Запоріжжя, м. Києві та м. Львові. У компанії працює близько 3500 чоловік. «Carlsberg Ukraine» займає позицію № 2 на ринку пива України з долею 29,5% в натуральному вираженні. У сегменті квасу компанія займає 36% ринку в натуральному вираженні.

Юрій Гук закінчив магістратуру за фахом «Біотехнологія процесів бродіння» і пройшов  шлях від змінного технолога до головного технолога. У своєму жвавому та емоційному виступі він ознайомив присутніх із новими технологіями пивоваріння  і технологічним устаткуванням. Студенти отримали багато нової інформації та позитивних емоцій.