Історія Батьківщини

11 травня 2017

10 травня у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ в рамках декади циклової комісії суспільних дисциплін відбулася конференція «Дослідницька робота студентства «Історія моєї родини, історія мого села - це історія моєї Батьківщини».

Завданням підготовки і проведення конференції є усвідомлення історії та культури незалежної України, її місця в світовій цивілізації. Святе відчуття батьківського дому і рідної землі починається, насамперед, із рідного краю, свого села чи міста, вулиці, своєї домівки, де людина народилась і виросла, де пройшло її дитинство.

Студентка 311 групи Інеса Нагурна висвітлила історію села Летава. Історію розвитку села Привороття розкрив студент 911 групи Артур Сплавський. Владислав Костинюк розповів про історію своєї родини, він підготував розповідь про нелегку долю свого прадіда і прабабусі. Змістовним та цікавим був виступ студентки 311 групи Іванни Баркевич, яка презентувала історію села Довжок, що складалася із загальних відомостей про село, історичної довідки, коротких документальних фактів та літопису села.

Також цього дня у коледжі відбувся круглий стіл «Невідомими шляхами війни» (висвітлення історії України у Другій світовій війні), метою якого було поглиблення знань студентів про історичне значення Перемоги нашого народу у Другій світовій  війні, виховання почуття поваги до воїнів і ветеранів, до святинь нашого народу, до його героїчного минулого.