Інтелектуальні перегони

3 липня 2018

​2 липня розпочалася Тринадцята міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.А. Лебедєва і В.М. Глушкова KPI-Open 2018, що відбувається на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», починаючи з 2006 року.

Олімпіада KPI-Open – одне з найбільших очних змагань із програмування в світі і найбільше в Україні. Вона стала важливою подією для програмістів із України, країн СНД і всієї Східної Європи. Олімпіада проводиться за оригінальними правилами, приведеними у відповідність із міжнародними.

За роки існування в KPI-Open взяли участь 3500 осіб, що складали 860 команд зі 165 вищих навчальних закладів із 15 країн.

Команди факультету автоматизації і комп’ютерних систем нашого університету – традиційні учасники цих престижних інтелектуальних змагань. Цього року честь нашого вишу захищають команди «NUFT_ Prohar», «NUFT_ Small_gang», «NUFT_Hoffman», «NUFT_Mandelbrot's_children» і «NUFT_Small_Bang». Незмінний тренер наших команд – в.о. завідувача кафедри інформатики, доцент Сергій Грибков.

Олімпіада триватиме по 7 липня включно. Сьогодні відбулося урочисте відкриття, а наразі триває 1-й тур Олімпіади. На наших студентів чекає надзвичайно жорстка конкурента боротьба, тож бажаємо їм наснаги й успіху у підкоренні найвищих щаблів турнірної таблиці!

    СТРІЧКА НОВИН