Інтеграція навчання з виробництвом

12 січня 2018

Студенти Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого разом із завідувачем кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування, професором Валерієм Мирончуком здійснили поїздку на Саливонківський цукровий завод – провідне підприємство цукрової галузі України.

Бакалаври на практиці познайомились із сучасним виробництвом цукру, новітніми технологіями, новими видами обладнання та перспективами подальшого розвитку підприємства. Вони детально розібралися в особливостях виробничого процесу, роботі новітніх центрифуг ВМА, патронних фільтрів сиропу з клеровкою, фільтрів-згущувачів МВЖ, фільтр-пресів, ротаційного дифузійного апарату, уварювання утфелів в автоматичному режимі.

Майбутні інженери-механіки щиро вдячні керівництву Саливонківського цукрового заводу за надану можливість відвідати виробництво, а також представникам ТОВ «Фірма ТМА» за супроводження під час візиту та вичерпну інформацію щодо особливостей експлуатації нових розробок, впроваджених на Саливонківському цукровому заводі та інших підприємствах галузі.

    СТРІЧКА НОВИН