Inside DELOITТE

12 травня 2017

​У бізнесі їх називають «великою четвіркою» – найбільші в світі аудиторсько-консалтингові компанії: Deloitte, PriceWaterhouseCoopers, Ernst&Young (EY) та KPMG. Нещодавно Deloitte спільно з молодіжною ГО East West Business оголосила конкурс мотиваційних листів для усіх зацікавлених відвідати головний офіс міжнародної компанії та поспілкуватися з її співробітниками, з-поміж яких були обрані 30 учасників заходу. Серед них – викладач і першокурсники спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління (ННІ ЕіУ) нашого університету. Разом зі студентами інших столичних вишів та вже практикуючими молодими фахівцями наші управлінці персоналом отримали нагоду поспілкуватись з HR-спеціалістом Анастасією Овчаренко та працівниками різних департаментів Deloitte.

Офіс компанії займає два поверхи в бізнес-центрі PRIME, на одному із яких розташовані робочі приміщення, на іншому – кімнати для тренінгів, зустрічей та переговорів. В одній із них Анастасія презентувала присутнім: історію створення та останнього ребрендингу Deloitte; спектр послуг із аудиту та консалтингу, що надаються компанією, зокрема, за напрямком Human Capital; етапи та нетрадиційні методи відбору кандидатів, як то практичні випробування на логіку і за профілем посади, brainteaser-інтерв’ю; корпоративні принципи і соціальну політику Deloitte щодо персоналу (соціальний пакет включає неймовірну кількість бонусів – комплексна програма страхування співробітників і членів їх сімей, закордонні стажування для тих, хто відпрацював два «ділових сезони», і WOW-подорожі (у 2017 році – до США), виплати за часті відрядження та рекомендованих рефералів, власні програми розвитку технічних та міжособистісних навичок у кожному департаменті, адже понад 20% робочого часу співробітника компанії іде на навчання, тощо). Анастасія деталізувала процес рекрутингу і адаптації новачків, кар’єрні сходи в компанії та систему наставництва (counselor для кожного працівника).

Частина зустрічі була проведена у форматі кейс-турніру, де команди розв’язували кейсове завдання і презентували результати спільної роботи.

Приємним бонусом для учасників стала екскурсія креативним простором Deloitte – місцем відпочинку та натхнення для проривних ідей співробітників, де на 400 м2 розмістились ігрова кімната (більярд, настільні ігри, цифрові розваги), смузі-кафе, лаунж-зони, та, звісно, можливість поставити питання й почути self story делойтівців у неформальній обстановці.  Їх досвід доводить, що розпочати кар’єру в компанії такого рівня можна з абсолютно різним бекграундом, але однозначно високим ступенем професійності і самоосвітою як стилем життя.

Колектив кафедри управління персоналом та економіки праці вдячний команді Deloitte, зокрема, Анастасії Овчаренко та членам East West Business за організацію заходу, долучитися до якого змогли управлінці персоналом ННІ ЕіУ НУХТ в рамках кафедрального проекту «ProductiveWorkspace» (вивчаємо зсередини умови праці, побуту і корпоративну культуру провідних підприємств в Україні).