Інший погляд

12 квітня 2017

Студенти третього курсу відділення харчових технологій Волинського коледжу нашого університету проходять практику на ПАТ «Теремно Хліб». Практика – це чудова нагода для студентів набути досвіду й по-іншому подивитися на роботу техніка-технолога харчової та переробної галузі. Під час практики майбутні фахівці вивчають технологічні схеми виробництва хлібобулочних і кондитерських виробів, підготовку борошна, напівфабрикатів до виробництва. Напередодні Великодня студенти мають змогу долучитися до процесу випікання та оздоблення пасок, вникнути в тонкощі виробництва святкової здобної продукції.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Молчанова зазначила, що сьогодні студенти коледжу реалізовують можливості стажування на передових підприємствах галузі, що передбачає оволодіння практичним досвідом після відповідної теоретичної підготовки під керівництвом досвідченого професіонала. Така форма адаптації випускника в трудовому колективі сприяє більшій інтеграції освіти і бізнесу та широко розповсюджена у країнах Європи.

Студентами з нашого коледжу на підприємстві задоволені. Зауважили, що молодь добре підготовлена, має ґрунтовні знання і, найголовніше, бажання працювати й удосконалюватися.