Інноваційний менеджмент

30 грудня 2016

​З жовтня по грудень 2016 року представники нашого університету проходили тренінги для наставників за програмою «Вступ до інноваційного менеджменту. Створення власного StartUpу» на базі «Сикорски Челенж» у НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського». Програма навчання передбачала отримання навичок формування нової бізнес-ідеї, оцінювання її з погляду задоволення потреб користувачів і побудова бізнес-концепції StartUpу.

StartUp, стартап-компанія - нещодавно створена компанія (можливо, ще не зареєстрована офіційно, але серйозно планує стати офіційною), що будує свій бізнес на основі інновацій або інноваційних технологій, не вийшла на ринок або ледве почала на нього виходити і що володіє обмеженим набором ресурсів. Часто стартап-компанії називають «гаражними».

Інновації, на основі яких будують свій бізнес StartUpи, можуть бути як глобальними (бути інноваціями у всьому світі), так і локальними (бути інновацією в окремо узятій країні, але при цьому в інших країнах ця технологія вже не є інноваційною).

Особливість StartUp такої компанії є пошук шляхів комерціалізації інноваційної розробки, робочої структури бізнесу та шляхів його масштабування.

22 грудня 2016 року відбувся захист розроблених StartUp-проектів, які презентували ідеї, що знайшли своїх потенційних користувачів і готові до пошуку інвесторів для їх реалізації.

З 5 лютого 2017 року починається новий набір слухачів, на який запрошуються і студенти старших курсів і магістранти нашого університету, всі бажаючі, хто хоче почати з «нуля» власний бізнес, навчитися формулювати бізнес-ідеї та виконувати їх комерційну оцінку.