Інноваційні ідеї від НУХТ

16 травня 2018

Студенти нашого університету стали переможцями хакатону агроінновацій Student Agritech Challenge, організованого для студентів агро- і технічних спеціальностей агрохолдингом МХП спільно з Radar Tech і AgroHub.

Student Agritech Challenge зібрав близько 150 учасників із різних міст України: Львова, Вінниці, Одеси, Дніпра та Києва, які об’єдналися в 23 команди для того, щоб за 30 годин розробити рішення реальних кейсів.

Головна мета хакатону полягала в стимулюванні креативної молоді до вирішення завдань і викликів аграрного сектору. В цьому допомагали запрошені спеціалісти, спікери, ментори з ПАТ «Миронівський хлібопродукт», які виступили головним ініціатором та організатором челенджу.

Збірну команду НУХТ представили студенти Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Іван Глущенко та Володимир Десюк,  Навчально-наукового інституту харчових технологій Христина Наливайко, факультету автоматизації і комп’ютерних систем Олексій Дібров та Євген Бондаренко, за технічної підтримки професора кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Миколи Якимчука.

Команди шукали інноваційні ідеї по оптимізації і автоматизації виробництва на основі кейсів МХП, представлених менторами агрохолдингу.

Під час хакатону у студентів була можливість вирішити реальний кейс від компанії, отримати консультації провідних експертів МХП, попрацювати в одній команді з молодими спеціалістами провідного агрохолдингу Східної Європи.

Наша команда-переможець за умовами конкурсу отримує головний приз - поїздку до одного з інноваційних технологічних парків Ізраїлю. Крім того, кращі учасники хакатону будуть працевлаштовані в агрохолдингу МХП поза конкурсом.

Вітаємо наших студентів із перемогою та бажаємо подальших здобутків у майбутньому!