Інформація до впровадження

2 липня 2018

​У рамках міжнародної співпраці Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ із Професійною школою ресторанної справи A.M Gastro Coaching (м. Потсдам, Німеччина) заступник директора Олеся Стахів, методист курсової підготовки Наталія Князева та доцент кафедри готельно-ресторанної справи університету, кандидат технічних наук Андрій Гавриш ознайомилися з місцем навчання та стажування випускників і перейняли досвід дуальної форми навчання.

Під час поїздки наші фахівці відвідали готелі «Kongresshotel Patsdasm» (м. Потсдам), «Estrel» (м. Берлін), Торгово-промислову палату, де мали нагоду поспілкуватися зі студентами, а також AVT – професійну школу, в якій навчаються учні, що приїхали до Німеччини по програмі стажування.

Делегація також взяла участь у презентації дуальної освіти в Німеччині, що відбулася в Торгово-промисловій палаті в Берліні.

Отримані нові знання та досвід наші викладачі запроваджуватимуть у навчальний процес.