Інформація до роздумів

2 жовтня 2017

29 вересня відбулася зустріч студентів Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ із випускником механічного відділення спеціальності «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв», а нині – студентом університету Іваном Кузем.

Іван розповів про умови навчання, дозвілля в університеті. Наголосив на тому, що здобуті знання йому дуже знадобилися. Розказав про переваги членства у студентському профкомі. Сплачуючи невелику суму від стипендії, можна замовити квитки на футбол (зовсім недавно Івана преміювали квитком на матч «Україна – Хорватія»), проїзний на метро чи інший вид транспорту тощо. У студентському містечку створений «кінозал під відкритим небом» (така собі незвичайна форма для спілкування і перегляду кінофільмів).

До послуг студентів сучасний спорткомплекс, різні секції, драмгуртки тощо. Отже кожний може знайти заняття до душі.

Найбільше враження, зізнався Іван, справила на нього посвята в студенти, яка  відбувалася на Лисій горі – все було святково, урочисто.

Він і у коледжі був активним студентом: членом студентської ради, стипендіальної комісії, учасником форумів і КВН. Тож в університеті і для нього знайдеться справа, а це –  додаткові бали до стипендії.

Тож третьокурсники задумалися над своїм майбутнім й активно задавали запитання.