Ігри розуму

3 квітня 2017

Студентська рада факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу організувала турнір з психологічно-інтелектуальної гри «Мафія».

Це популярна командна гра з детективним сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості. Зав’язка сюжету: мешканці міста, знесилені від розгулу мафії, приймають рішення посадити у в’язницю всіх до одного мафіозі. У відповідь мафія розпочинає війну. Найголовніше під час гри – це ідеально приміряти на себе роль мирного жителя, мафії чи шерифа так, щоб обвести навколо пальця усіх гравців.

Впродовж трьох днів у лабораторії-ресторані кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу збиралися студенти різних курсів і спеціальностей, любителі-профі й першокурсники-новачки, які з азартом підійшли до гри. Все було дисципліновано та за правилами, однак це не заважало веселитись, а атмосферу у ресторані створювала жива музика. Кожний із учасників отримав масу задоволення і незабутніх емоцій від проведеного разом часу, а також міг розвинути свою інтуїцію та логіку. Такі ігри дуже здружують колектив і вчать краще розуміти оточуючи.

«Родзинкою» турніру з «Мафії» була участь викладачів усіх кафедр, що входять до складу факультету: безпеки життєдіяльності, іноземних мов професійного спрямування, технології харчування та ресторанного бізнесу, туристичного та готельного бізнесу з завідувачем Дарією Басюк. Викладачі з легкістю прийняли правила гри, перевтілювалися у найоригінальніші ролі, а студентам дуже сподобалося за ними спостерігати.

За результатами кожного дня ігор визначилися, на думку учасників, кращі гравці, які були відзначені сертифікатами від спонсора заходу, антикафе «Ляси», на безкоштовне відвідування закладу для двох.

Студентська рада факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу не збирається зупинятися на досягнутому і у її планах організація університетського турніру з психологічно-інтелектуальної гри «Мафія».