Єдині у бажанні допомогти

3 квітня 2017

​До керівництва нашого університету звернувся волонтер Костянтин Скопа, який вже не раз ініціював акції, метою яких є допомога українським військовим у зоні АТО. Цього разу активіст, який не прагне афішувати свою діяльність, потребував нашої підтримки у виготовленні енергетичних батончиків для бійців. Викладацький колектив і студентство кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу під керівництвом завідувача Оксани Арпуль були раді стати частиною такої важливої ініціативи.

У лабораторії технології продукції ресторанного господарства кафедри весь день кипіла робота з підготовки та подрібнення сировини, формування та пакування батончиків, щоб отримати максимальну кількість готових поживних виробів, приготованих з любов’ю і теплотою. Всю сировину – мед, курагу, родзинки, горіхи, фініки, соняшникове насіння для батончиків забезпечив Костянтин Скопа, який і організував відправлення батончиків на фронт.