І знову – кращі

6 квітня 2017

Уже стало доброю традицією у квітні проводити щорічний рейтинговий конкурс серед вищих навчальних закладів країни. Його організатори – Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та Товариство «Знання» України.

Наш університет неодноразово ставав переможцем цього престижного фахового рейтингу у різних номінаціях. Цього разу рішенням експертної комісії конкурсу наш університет був визнаний кращим й вперше нагороджений Гран-прі у номінації «Ефективність впровадження наукових розробок та проектів у харчовій промисловості».

Також наш колектив удостоєний почесного звання «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».

Відзнаки проректору з наукової роботи Олександру Шевченку вручив заступник директора Інституту модернізації змісту освіти МОН України Казимир Левківський.

Вітаємо наш колектив із черговим високим визнанням результатів його діяльності!