І трохи деталей

2 квітня 2018

У Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ відбувся День відкритих дверей. До навчального закладу завітали близько ста майбутніх абітурієнтів та їх батьків, які зацікавилися спеціальностями та рівнем підготовки молодших спеціалістів у коледжі у ході профорієнтаційної роботи.

Директор коледжу Юрій Барилюк розповів про багаторічну історію навчального закладу, потужну матеріально-технічну базу, актуальність професії з харчового виробництва на ринку праці, якісний викладацький склад.

Відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Рябіченко познайомила присутніх із правилами прийому до коледжу.

Після завершення офіційної частини заходу, для абітурієнтів і їх батьків провели екскурсії коледжам, під час яких вони оглянули спецлабораторії, де отримали більш детальну інформацію з обраного фаху від викладачів спеціальностей.